Dhome fjetje

252 EUR

280 EUR

Shitet nga: gezim 23 Korr 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Dhoma eshte pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt
Leaflet
Në fillim