Krevat per fjetje

350 EUR

Shitet nga: Musa 13 Gush 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Jane pak te perdorur vetem ne sezonen e veres pasi jetojm jasht vendit, Jane 3 shtrata te medhenje dhe 2 te vegjel.
Leaflet
Në fillim