krevet per fëmijë

0 EUR

Shitet nga: enver 02 Gush 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shesim krevet për fëmije me formë auto.
Krevetët janë kreativ dhe të punuara mirë.
Mund të na gjeni në në gjilan më saktësisht
Në kl e 4_tërt gjilan ferizaj .
tel viber +38344479767.
enver
  Online
044479767
Leaflet
Në fillim