krevet per femije

0 EUR

Shitet nga: enver 02 Gush 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
prodhojme dhe shesim krevet per femije.
gjindemi ne gjilan, me saktesisht km i 4_tert
gjilan ferizaj ,f.sh livoq i ulte.
tel viber:+38344479767
enver
  Online
044479767
Leaflet
Në fillim