Shes kauqat

60 EUR

80 EUR

Shitet nga: Butrint 28 Korr 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes 2 kauqa.Jane ne gjendje te mire dhe shtrihen
Leaflet
Në fillim