Shiten krevatet

350 EUR

Shitet nga: Musa 14 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shesim 3 krevat te medhenj dhe 2 te vegjel pak te perdorur pasi jetojm jasht shteti
Leaflet
Në fillim