Shtrat, dyshek dhe listela

330 EUR

430 EUR

Shitet nga: Bekim Zeqiri 23 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shtrati 180x200 - 220 euro
Dysheku "Magniflex" 3 vite i përdorur - 120 euro
Listela vetëm 1 muaj të përdorura - 70 euro.

Cmimi komplet - 330 euro

Tel & Viber +38144320310
Bekim Zeqiri
044320310
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione