Ormane druri

5 EUR

Shitet nga: Bajrush 24 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kaçanik
Orman nga druri, eshte 4 pjese komplet dru dhe i ruajtur.
Leaflet
Në fillim