Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

1 350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 13:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989 1 200 EUR
Dhoma Gjumi Modele tè Reja.vib+383/44-799-989 599 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989 1 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Klinë
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989
Fer Dizajn
  Online
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi me porosi Viber 599 EUR
dhoma gjumi kuzhina me porosi 0 EUR
Zbritje Kuzhina me qmime extra te lira 0 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione