Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pranojm Vetur Kompenzim ,kuzhina Dhoma Gjumi 0 EUR
Kuzhina me Porosi 250 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989  550 EUR
pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje 4 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Klinë
Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn.
Fer Dizajn
  Online
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989 690 EUR
Kuzhina moderne me porosi 0 EUR
Kuzhina,Dhoma Gjumi, me porosi Viber +38344 799-989 999 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione