Dhoma Gjumi viber +38344799-989

770 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 22:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989 599 EUR
Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989 1 300 EUR
Dhoma Gjumi viber +38344/799-989  044/222-451 -
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989 -
Dhoma Gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989 599 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura Vib+38344 799-989 599 EUR
Në fillim