Krevati per beba !

50 EUR

Shitet nga: Qendrim 09 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Eshte ne gjendje te rregullt nuk ka ndonje Defek
KA dy nivele ku mund te vendoset matraca dhe eshte nje nga modelet e fundit nga markat e njohura "Yasmin".


Qmimi i Diskutushem.
Qendrim
049397927
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione