SHTRATI NE SHITJE!

320 EUR

Shitet nga: Visar 06 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shitet shtrati i fjetjes, shtrati eshte i punuar pune dore ku gersheton dizajnin dhe kualitetin.
Ne gjendje te cmontohet dhe te montohet sipas nevojave te perdoruesit.
Praktik, kualitativ dhe me nje dizajn terheqes!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione