Publikuar: Shk 11 2023 10:39

Krevat / Shtrat 90x200 (me dyshek, pasqyre dhe vitrine)

EUR

EUR
Publikuar: Shk 11 10:39
Shikime: 266
Shitet krevati (90cmx200cm) ne gjendje shume te mire dhe i rehatshem. Krevati eshte pothuajse i pa perdorur. Ne çmim perfshihen dysheku si dhe vitrina dhe pasqyra ne foto. Shume i lehte per tu montuar.

Bleresi mund te vije ta marre ne Prishtine tek rruga Bajram Kelmendi.

Kontaktoni Viber ose Whatsapp +38349319926.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
266
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione