Kauq dhe shtrrat per fjetje

80 EUR

Shitet nga: xxxxx 22 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shes shtrratin me dimensione 1.80 me 1.90 ne gjendje te mire
Leaflet
Në fillim