Kauqi trosed

110 EUR

Shitet nga: Besi 27 Tet 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Shes kauqin trosed me dimensione 1.60cm gjersi dhe gjatesi 2.10cm.
Trosedi eshte pak i perdorur shitet me cmim te volitshem.

+37745625049 (viber)

Leaflet
Në fillim