Orman per rroba dhe gjera të tjera.

200 EUR

Shitet nga: Avdylgashi 20 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ormani esht dru original punim dore shum I irujtun dhe I fort stabil kater pjes esht dimensioni1,80m I gjerme2,30i nalt qmimi 200euro ju mirpres.
Avdylgashi
044608589
Leaflet
Në fillim