Shtrati Migun

1 100 EUR

Shitet nga: Faton 09 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Shtratin Migun
Ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet me ane te rrezeve ultra violet dhe nga guret zhade. Eshte relaksues dhe sheron shume semundje.
85 % e rasteve qe kane bere masazh kane pasur suksese ne sherimin e semundjeve.
Eshte ne gjendje shume te rregullte.
Per me shume informacione Ju lus te me kontaktoni.
044645928
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione