Shes 2 Mojca (Kreveta) dhe nje Komodin Antike!

280 EUR

Shitet nga: Danni Drenovci 16 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes 2 Mojca 2 dhe 1 shume te rujtuna dhe poashtu mund te shtrihen, nje Komodin Antike gjithashtu shume e ruajtur

Se bashku shiten 280 Euro, ndersa ndarasi mojcat 150 - komodina 150.
Mund ti shihni edhe fotot
Danni Drenovci
045263462
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione