Shesë dy shtretër për dhoma gjumi

Shitet nga: Sabri Vllasa 09 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blerja e këtyre dy shtetërve, është bërë para një (1) muaji, janë të ri dhe të pa dëmtuar.
Nëse jeni të interesuar t'i bleni, ju lutem mos hezitoni të më kontaktoni në numrin tim të dhënë.
Çmimi sipas marrëveshjes!
Sabri Vllasa
044 208 145
Leaflet
Në fillim