Shiten te gjitha 300 euro

300 EUR

Shitet nga: Besim 23 Gush 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten the gjitha, Tre kauqa, 1komode per TV ,dollapat tri pjeseshe per rroba,tavoline e Vogel dhe tepihe kauqat Jane te shfrytezueshem edhe per fjetje Jane thuajse te ri te gjitha 300 euro per info lajm ne tel +38344127834
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione