Shitet Ormani 210x136

80 EUR

110 EUR

Shitet nga: Alkan 05 Tet 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Ormani me dimensione 210cm me 136cm me dyer levizese ne gjendje te shkelqyer i mirembajtur dhe pa gervishje.

Per kontakt viber dhe whatsapp;
+38344743872
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione