Shtreter ne shitje (2 cope)

100 EUR

Shitet nga: Fati 27 Korr 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Pajisje
Mobilje për dhoma gjumi
Shiten 2 shtreter me dyshek ( jogi ) shume pak te perdorur dhe ne gjendje shume te mire.
Dimenzionet 110x200cm.

Gjendemi ne Ulpiane - Prishtine.
Cmimi eshte per Cope.
Leaflet
Në fillim