Dhoma gjumi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Prizren
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit .
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989 1 200 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Dhoma Gjumi Modele Moderrne 990 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989 550 EUR
Në fillim