Dhome Gjumi per femije

350 EUR

Shitet nga: Naxhije 11 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes dhomen per femije .
shtrati i gjumit dhe pjesa perfundi dhe komoda per rroba , komoda tjeter per kompjuter dhe pjesa tjeter percjellese e shtratit me fijoka. eshte shume e ruajtur dhe e bukur .
Nr Tel : 045518716
Naxhije
045518716
Leaflet
Në fillim