Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 22:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi viber +38344/799-989  049/494-030 550 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989 770 EUR
Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989 840 EUR
Kuzhina me porosi viber +38344 799-989 -
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit .
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Kuzhina me dizajne te ndryshme Vib+38344 799-989 -
Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989 870 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989 550 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989 770 EUR
Në fillim