kreveta me dyshek 60 euro +38349375063

60 EUR

Shitet nga: ylli 08 Korr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
punojm shtrata dysheka kreveta tavolina ormana me te gjitha dimenzjonet e ngjyrat me montim profosjonal dhe transport te sigurt ju mirpresim +38349375063
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione