Dhoma Gjumi ne zbritje

450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mobileria MANI 04 Mar 15:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtime
Mobileria “Mani”
Mgj.Shtime-Lipjan (te rrethi Davidovc)
Tek ne mund ti gjeni :
Dhoma gjumi , tavolina buke komoda regalla dhoma gjumi per femij etj
na kontaktoni ne viber :
+38344561988
+37744407285
https://m.facebook.com/mobileriamani/
transporti dhe montimi gratis.
Punojm dhe sipas porosis.
Mobileria MANI
Mobileria “Mani” Mgj.Shtime-Lipjan (te rrethi Davidovc) Tek ne mund ti gjeni : Dhoma gjumi , tavolina buke komoda regalla dhoma gjumi per femij etj na kontaktoni ne viber : +38344561988 +37744407285 https://m.facebook.com/mobileriamani/ transporti dhe montimi gratis. Punojm dhe sipas porosis.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Shtime-Davidovc Rr.Adem Jasharri Tregoje në hartë
044561988 044407285
https://m.facebook.com/mobileriamani/
Mobileria MANI
044561988 044407285
Leaflet
Mobileria MANI
Tavolin buke 195 EUR
tavolin buke 195 EUR
Dhom Gjumi/Tavolin Buke 450 EUR
Per porosi +38344561988/+38344407285 450 EUR
Në fillim