Dhoma gjumi

450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mobileria MANI 21 Shk 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtime
Oferta tè reja qmime tè volitshme Mobileria “MANI"
Shtime- Davidovc
+38344561988
+38344407285
transporti dhe montimi gratis.
GOOGLE MAPS
https://goo.gl/maps/yhTYRrN76f32
Mobileria MANI
Mobileria “Mani” Mgj.Shtime-Lipjan (te rrethi Davidovc) Tek ne mund ti gjeni : Dhoma gjumi , tavolina buke komoda regalla dhoma gjumi per femij etj na kontaktoni ne viber : +38344561988 +37744407285 https://m.facebook.com/mobileriamani/ transporti dhe montimi gratis. Punojm dhe sipas porosis.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Shtime-Davidovc Rr.Adem Jasharri Tregoje në hartë
044561988 044407285
https://m.facebook.com/mobileriamani/
Mobileria MANI
044561988 044407285
Leaflet
Mobileria MANI
tavolina buke 195 EUR
Dhoma Gjumi/Tavolina Buke/Dhoma Per Femij 450 EUR
dhoma ne zbritje nga 750€ ne 690€ 690 EUR
Dhoma gjuni 450 EUR
Në fillim