Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 18:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Kuzhina me dizajne te ndryshme Vib+38344 799-989 -
Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989 550 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979 770 EUR
Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989 770 EUR
Në fillim