Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite +38344 799-989

999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 13:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Burim
Dhoma Gjumi ,Dhoma Dite Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Metra e Kuzhinav Standarde me Ket lloj mekanizmash esht 260€ Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Pranojm Vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi 0 EUR
Dhoma Gjumi 550 EUR
Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451 599 EUR
Dhoma gjumi kuzhina  dhoma per femijë ne prosi 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione