pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 23:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989 599 EUR
Kuzhina ne zbritje me qmime extra te Lira 0 EUR
Kuzhina me porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Dhoma Gjumi Modele tè Reja.vib+383/44-799-989 599 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Burim
Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Metra e Kuzhinav Standarde me Ket lloj mekanizmash esht 260€ cmimet jon fikse Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn.
Fer Dizajn
  Online
+383 44 799-989
Leaflet
Dhoma Gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989 599 EUR
Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989 0 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi 0 EUR
Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989 260 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione