Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Dardanë
Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i garantuar me mekanizem kav tech dhe blum .Matjen transportin si dhe Montimin e bejm nè tèr teritorin e Kosoves.per me shum kontakto ne 049/494-030 si dhe viber +383 44 799-989
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi Modele tè Reja vib+383/44-799-989 1 550 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979 770 EUR
Kuzhina me porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Kuzhina me porosi viber 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione