Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 27 2023 07:20

Kuzhina me Porosi bejm transport ne zvicer dhe Germany

Publikuar: Mar 27 07:20
Shikime: 306
Bejm prodhimin e kuzhinave.
Materiali Mediapan me shkelqim si dhe mat Antibakterial ,
Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer
3 vite garancion gjitha kuzhinat punohem me material 1.8 mm asgje nuk punojm me 1.6 mm
Pllak punes Fundermax kunder ujit dhe nxehtesisë
Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves.
Bejm transport edhe per ne ch dhe Germany
Viber +383 44/799-989
Whatsapp +383 49/494-030
Tel 044/222-451
Përshkrimi i linkut

Fer Dizajn

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Ferizaj

049494030

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
306
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049494030

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione