Shiten mobiljet

150 EUR

Shitet nga: Mobile 23 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten mobilet dhe invertari te perforura.
Dy kauqa 3sha dhe nje fotele, te gjitha shtrihen, 100 euro
Tavolina shum pak e perdorur e shum e ruajtur 40. Euro
Komoda per tv, 20euro.
Kush i merr te gjitha bashk 150 euro.
I jap fal per ata qe si kan kushtet...
Mundeni mem kontaktu ne numer ose viber.
Respekte.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione