Shitet Komplet Kuzhina

350 EUR

Shitet nga: Xx 23 Maj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet kuzhina 100% dru teper e rujtun shitet me shporet te rrymes me mikrovell dhe frigorifer tmadh te gjitha ne gjendje te rregullt mund te shkruani edhe viber +37745900156
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione