Publikuar: Pri 27 2021 11:26

Kuzhina ne shitje

Publikuar: Pri 27 11:26
Shikime: 40
Kuzhina shitet bashke me frigorifer dhe shporet elektrik. Te dyja jane funksionale.
Cmimi sipas marreveshjes
nr konataktues: 044 437 783
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
40
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044437783

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione