Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989

599 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 23:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura 699 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989 1 300 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989  550 EUR
Kuzhina me dizajne te ndryshme Vib+38344 799-989 -
Në fillim