Publikuar: Qer 18 2022 01:16

Mobileria GENTI - Kuzhina, Paradhoma, Dhoma, Interier, Rafte

Publikuar: Qer 18 01:16
Shikime: 58
Mobileria GENTI

Bejme punimin me porosi te:
✅ Kuzhinave
✅ Dhomave te gjumit per te rritur dhe femije
✅ Interiere te ndryshme per zyre dhe lokale
✅ Paradhomave
✅ Rafte te ndryshme etj

Per me shume na kontaktoni ne nr: 044937293
ose Viber +38344937293

ose na vizitoni ne facebook ne linkun me poshte

https://www.facebook.com/mobileria.genti19/


#prishtina #prizren #ferizaji #gjilan #mitrovica #peja #pristina
#kuzhinaelires #kuzhinashqiptare #kuzhinatradicionale #kuzhinaebebit #kuzhinajone #kuzhinakosovare #kuzhinaehanes
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
58
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044937293

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione