Pranojm Vetur Kompenzim ,kuzhina Dhoma Gjumi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 14:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989 599 EUR
Dhoma gjumi kuzhina  dhoma per femijë ne prosi 0 EUR
Kuzhina Dhoma Gjumi,Dhoma Dite,Vib+38344 799-989 999 EUR
Pranojm Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn.
Fer Dizajn
  Online
049494030
Leaflet
Dhoma gjumi kuzhina me porosi 0 EUR
Kuzhina Moderne me qmime te volitshme 0 EUR
Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989 0 EUR
Dhoma gjumi, kuzhina dhoma per femij me porosi 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione