tavolinë buke, frigorifer , shporet rryme,mikroval

0 EUR

Shitet nga: januz 26 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shes tavolin buke 220 euro ka 6 karrika te lëkurës eshte shum e re e kam ble para 6 mujve e shes per arsye sepse skam vend dhe jam jasht kosoves nuk me nevojitet aq shum .
shes frigorifer TELEFUNKEN shhum i ri qmimi 120 arsyja se do ta blej kuzhinen dhe nuk me nevojitet shum i rujtun .
shes shporet te rrymes BEKO se 130 euro arsyeja si me lart e cekur .
shes mikroval 60 euro arsyeja si me lart e cekur per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit +38649384324 pres bleres serioz ju faleminderit
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione