Kuzhina,Dhoma Gjumi vib+38344 799-989

999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Pejë
Dhoma Gjumi ,Dhoma Dite Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Metra e Kuzhinav Standarde me Ket lloj mekanizmash esht 260€ Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989  049/494-030 550 EUR
Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë 0 EUR
Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989 0 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989 990 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione