Kuzhina komplet tryeza tavoline pune

0 EUR

Shitet nga: Afrim ahma 28 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes kuzhinen komplet me teknike te bardhe, tryezen me 4 karriga si dhe tavoline te punes (per kompjuter) me rafte siper.
Cmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit te kontaktojne ne telefon.
Afrim ahma
044 174 835
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione