Kuzhine

100 EUR

Shitet nga: daut krasniqi 11 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes urgjent kuzhinen me cmim te volitshem 100 euro arsyeja qe e shes me kete cmim eshte se jam duke e ndrruar banesen dhe eshte e vogel per banesen tjeter .banesa eshte e re
blersat serioz mund t me kontaktojne ne viber ne nr e telit 044684395
kuzhina mund te montohet edhe ne ndonje shpajz apo kuzhine verore eshte me gur permbi
daut krasniqi
044684395
Leaflet
Në fillim