Kuzhina me porosi Viber+38344 799-989 049/494-030

270 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Sot 19:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989 970 EUR
Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989 550 EUR
Kuzhina me Porosi viber+38344 799-989  049/494-030 270 EUR
kuzhina me porosi viber +38344 799-989 -
Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i garantuar me mekanizem kav tech dhe blum .Matjen transportin si dhe Montimin e bejm nè tèr teritorin e Kosoves.per me shum kontakto ne 049/494-030 si dhe viber +383 44 799-989
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Kuzhina moderne me porosi vib+38344 799-989 -
Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989 730 EUR
Kuzhina moderne viber +38344 799-989 270 EUR
Dhoma gjumi-Fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Në fillim