Kuzhina,Dhoma Gjumi me porosi Vib+38344 799-989

999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 13:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi -fjetje me porosi vib+38344 799-989 770 EUR
Kuzhina moderne me porosi 0 EUR
kuzhina Moderne me porosi viber +383 44 799-989 1 200 EUR
Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje 1 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Dhoma Gjumi ,Dhoma Dite Kuzhina me Porosi, transportin matjen si dhe montimin ne ter teritorin e Kosoves. Kuzhinat jon me material MDF Glas 100% shkelqim si dhe Mat,mekanizmat dtc Kav dhe Glate me omertizer -Ngadalsues. Metra e Kuzhinav Standarde me Ket lloj mekanizmash esht 260€ Per me shume Kontakto ne 049/494-030 si dhe Viber +383 44 799-989. Falemnderit per Mirekuptim Mobileria Fer-Dizajn
Fer Dizajn
  Online
049494030
Leaflet
Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989 0 EUR
Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989 0 EUR
Kuzhina Dhoma Gjumi pranojm nje vetur Kompenzim 0 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989 599 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione