Publikuar: Dhj 27 2022 05:55

Shiten Komodat / Mobilje per dhome ditore

EUR

Publikuar: Dhj 27 05:55
Shikime: 1
Shitet Komoda e poshter dhe e epert, pa TV dhe pa dekorime. Ngjyra e kaft dhe e zez me dy dallapa ne me xham. Shum te rujtne jan, ni sharnirit i kan hup shtrafat ama ska defekt. (Foto 2)

Kontakt ne Viber/Whatsapp

Vendi Llabjan
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+4915161612899

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione