Publikuar: Maj 22 2023 03:27

Fotele Gaming E-BLUE COBRA

EUR

Publikuar: Maj 22 03:27
Shikime: 4
Shitet Fotelja Gaming E-BLUE COBRA super e pershtatshme dhe e rehatshme per ata qe rrin gjat n kompjuter.

Kjo fotele e re kushton rreth 500$.


kompjuter, iphone, pc, games, ps4, ps5, xbox, karrike, karrige, karrik, karrig, kauq, zyre, tavolin, rtx, gtx, intel, ryzen, csgo, fortnite, samsung, playstation
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345319270

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione