Dhoma Gjumi (Fjetjes) te kualitetit te larte

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mobileria Kusha 06 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Dhoma gjumi me matreal shume cilsor jogi (sungjer i presum , ortopedik) me qmim te volitshem me shumic dhe pakic ,bejm transportin dhe montimin ne tër teritorin e kosoves na kontaktoni
Tel + VIBER : +377045502037 dhe ne Facebook : Mobileria Kusha
Ne prodhojm te gjitha llojet e mobilje si dhe punojm sipas porosise:
Kuzhina
Dhoma gjumi ( fjetje ) & dhoma te femijeve
Komoda
Tavolina tbukes
Paradhoma
Komoda
Tavolina Per Zyre etj...
Mobileria Kusha
045502037
Leaflet
Në fillim