shitet dollapi dhe komoda

1 EUR

Shitet nga: 044 616 331 Dje 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes dollapin i cilsise se lart prej druri
dhe komoden per tv
me qmim te volitshem
044 616 331
044 616 331
Leaflet
Në fillim